Yepyeni Büstiyer ve Korse Modelleri

Yepyeni Büstiyer ve Korse Modelleri gerek yaz döneminde gerekse de kış döneminde bireylerin kombinlerini oldukça şık gösteren parçalar arasında yer almaktadır. sahip oldukları eşsiz desenleri ile de adeta büyüleyici bir görüntü sunmaktadır. Sanat ile modanın iç içe geçtiği söz konusu bu büstiyer ve korse modelleri gün geçtikçe sık sık tercih edilen modeller arasında karşımıza çıkmaktadır. Hemen hemen her mevsim içerisinde kullanılan söz konusu büstiyer ve korse modelleri son günlerde revaçta olan arama konularından birisi olarak görülmektedir. Buna göre sizler de son dönemin önde gelen ve herkes tarafından sevilen büstiyer ve korse modelleri hakkında bilgi sahipi olmak istiyorsanız bu yazımız içerisinde bulabilirsiniz. Eski Çağ Kıyafetleri Gibi   Aslında bakıldığında son dönem korse ve büstiyerlerin üzerindeki desenlerin eski çağlardaki gibi olduğu karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra söz konusu bu büstiyer ve korse modellerinin giyiliş tarzlarının bağcıklı bir şekilde arkadan olması da eski çağ prenseslerini hatırlatmaktadır. Kumaşlarına Göre Tercih Sebebi   Aslında her […]

Yepyeni Büstiyer ve Korse Modelleri

Yepyeni Büstiyer ve Korse Modelleri gerek yaz döneminde gerekse de kış döneminde bireylerin kombinlerini oldukça şık gösteren parçalar arasında yer almaktadır. sahip oldukları eşsiz desenleri ile de adeta büyüleyici bir görüntü sunmaktadır. Sanat ile modanın iç içe geçtiği söz konusu bu büstiyer ve korse modelleri gün geçtikçe sık sık tercih edilen modeller arasında karşımıza çıkmaktadır. Hemen hemen her mevsim içerisinde kullanılan söz konusu büstiyer ve korse modelleri son günlerde revaçta olan arama konularından birisi olarak görülmektedir. Buna göre sizler de son dönemin önde gelen ve herkes tarafından sevilen büstiyer ve korse modelleri hakkında bilgi sahipi olmak istiyorsanız bu yazımız içerisinde bulabilirsiniz.

Eski Çağ Kıyafetleri Gibi

Eski Çağ Kıyafetleri Gibi

Yepyeni Büstiyer ve Korse Modelleri

 

Aslında bakıldığında son dönem korse ve büstiyerlerin üzerindeki desenlerin eski çağlardaki gibi olduğu karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra söz konusu bu büstiyer ve korse modellerinin giyiliş tarzlarının bağcıklı bir şekilde arkadan olması da eski çağ prenseslerini hatırlatmaktadır.

Kumaşlarına Göre Tercih Sebebi

Kumaşlarına Göre Tercih Sebebi

Yepyeni Büstiyer ve Korse Modelleri

 

Aslında her mevsim tercih edilen bu büstiyer ve korselerin, mevsimlere göre çeşitli kumaşlar ile üretilmiş modellerinin ve çeşitlerinin olduğu karşımıza çıkmaktadır. Özellikle son dönem korse modellerinin sahip olduğu kalın kumaşı ile söz konusu bu korselerin sonbahar aylarında giyilmesinin daha sık olduğu belirtilmektedir. Kumaşlarının yanı sıra bazı büstiyerlerin uzun kollu bir şekilde tasarlandığı da bilinmektedir. Bu sebebi ile her mevsime uygun bir şekilde tasarlanan söz konusu bu parçalar her mevsim de bireylerin kurtarıcı parçaları arasında yer almaktadır.

Birçok Parça ile Kombinleme Önerisi

Birçok Parça ile Kombinleme Önerisi

Yepyeni Büstiyer ve Korse Modelleri

 

Bunun yanı sıra büstiyer ve korselerin neredeyse her kombinle giyilebildiği belirtilmektedir. İster gömleklerin içine ister transparan bluzların üstüne giyilen Büstiyer ve korse modelleri günümüzde birçok birey tarafından tercih edilmektedir. üzerlerine işlenen modeller ile adeta sanatla iç içe geçen büstiyer ve korseler, sade kombinleri şıklaştırmakta ve bireylere ayrı bir hava katmaktadır. Son dönemlerde dolaplarda olmaz olmaz parçalar arasında büstiyer ve korseler görülmektedir.

Benzer Yazılar

Duvar Dekorasyonunda Sıra dışı Fikirler

Moda 4 gün önce

Duvar dekorasyonu için sıradışı fikirler arıyorsanız, bu blog yazısı tam size göre! Yaratıcı duvar kağıdı modellerinden doğal bitki tablolarına, dekoratif duvar askılarından farklı doku ve malzemelere kadar birçok ilham verici öneriye burada yer veriyoruz.

Şık ve Modern Bayan Saç Kesim Modelleri

Moda 6 gün önce

Bayan saç kesim modelleri hakkında bilmeniz gerekenler! Kısa, orta ve uzun saç kesimleri, katlı, asimetrik, düz, dalgalı ve bob kesim modelleri ile şıklığı yakalayın!

Makyaj ve Saç Trendleri: 2024 Yılında Görünümünüzü Güncelleyin

Moda 1 hafta önce

Göz alıcı görünmek isteyen herkes için makyaj ve saç trendleri oldukça önemlidir. 2024 yılında da görünümünüzü güncel tutmak istiyorsanız, yeni trendlere göz atmanız şart! Bu blog yazımızda, 2024 yılının en popüler makyaj renkleri, saç modelleri ve aksesuarları, makyaj teknikleri ve ipuçları, doğal görünüm trendi, parlak saç renkleri ve minimalist makyaj trendine değineceğiz. Bu trendlerle kendinizi ifade etmek ve tarzınızı yansıtmak artık daha kolay! Siz de bu yazımızı okuyarak 2024 yılında stilinizi nasıl güncelleyebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Hazır olun, çünkü bu yılın trendleri ile göz kamaştıracaksınız!Yeni makyaj renkleri, saç modelleri ve aksesuarları ile ilgili ipuçları ve minimalist makyaj trendinin doğal görünümü üzerine saç renkleri. Yeni Makyaj Renkleri Makyaj tutkunlarının her zaman merakla beklediği yeni trendler ve renkler yavaş yavaş 2024 yılında da kendini göstermeye başlıyor. Gelecek yıl, canlı ve cesur renklerin yanı sıra doğal tonların da ön planda olacağı söyleniyor. Makyaj dünyasında yeni belirtilen trend renkler arasında sıcak kahverengi tonları, canlı turuncular ve […]

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele

Web sitemiz, gezinme deneyiminizi ve ilgili bilgileri sağlamak için çerezleri kullanır. Web sitemizi kullanmaya devam etmeden önce, şunları kabul etmiş olursunuz. Sitemizde yayınlamam bütün yazılar bilgilendirme amacı ile yayınlanmaktadır. Kesinlikle Doktorunuza Danışmadan Hiç bir şey yapmayın.