Mayo ve Bikini İzi Nasıl Geçer?

Yaz aylarının gelmesiyle beraber kişilerin tatile gidenlerin en çok karşılaştıkları sorunların başında mayo ve bikini izi nasıl geçer? Olmaktadır. Bu nedenle insanların bikini ve de mayo izlerine maruz kalması durumunda bunu ortadan kaldırması ve en iyi şekilde sorunlara çözüm bulması sağlanmalıdır. Deniz ve havuz tatillerinin en can sıkıcı olan durumlarının başında gelen bikini uya da mayo izlerini gidermek için çeşitli yöntem ve teknikler bulunur. Çeşitli doğal yöntemler ve de karışımlar kullanılarak yapılmakta olan bazı uygulamalar sayesinde kişilerin bu durumu sonlandırması ve çözüm bulması son derece kolaydır. Güneşlenmek ve bronzlaşmak çoğu kez kaçınılmaz olduğundan dolayı kişilerin bu görünümden rahatsız olması da son derece doğaldır. Hem bu görünümden uzak durmak hem de mayo ya da bikini izlerine veda ederek istenen kıyafetlerin giyilmesini sağlamak adına doğal olan yöntemler denenebilir. Mayo ve bikini izi için çözümler de şunlardır: 1.   Karbonat Yöntemi Mayo ve bikini izlerinden en kısa sürede pratik yollarla kurtulmak adına kişilerin uygulaması […]

Mayo ve Bikini İzi Nasıl Geçer?

Yaz aylarının gelmesiyle beraber kişilerin tatile gidenlerin en çok karşılaştıkları sorunların başında mayo ve bikini izi nasıl geçer? Olmaktadır. Bu nedenle insanların bikini ve de mayo izlerine maruz kalması durumunda bunu ortadan kaldırması ve en iyi şekilde sorunlara çözüm bulması sağlanmalıdır.

Deniz ve havuz tatillerinin en can sıkıcı olan durumlarının başında gelen bikini uya da mayo izlerini gidermek için çeşitli yöntem ve teknikler bulunur. Çeşitli doğal yöntemler ve de karışımlar kullanılarak yapılmakta olan bazı uygulamalar sayesinde kişilerin bu durumu sonlandırması ve çözüm bulması son derece kolaydır.

Güneşlenmek ve bronzlaşmak çoğu kez kaçınılmaz olduğundan dolayı kişilerin bu görünümden rahatsız olması da son derece doğaldır. Hem bu görünümden uzak durmak hem de mayo ya da bikini izlerine veda ederek istenen kıyafetlerin giyilmesini sağlamak adına doğal olan yöntemler denenebilir. Mayo ve bikini izi için çözümler de şunlardır:

1.   Karbonat Yöntemi

mayo ve bikini izi

Mayo ve bikini izlerinden en kısa sürede pratik yollarla kurtulmak adına kişilerin uygulaması gereken karbonat sayesinde kişiler izlere çözüm bulabilir. Bir bardak su ile karbonatın karıştırılması sayesinde macun kıvamına gelene kadar karışımın karıştırılması gerekir. Daha sonra bu karışım izlere sürülerek 15 dakika beklenir.

Bunun haftada birkaç kez uygulanması ve yapılması kişilerin en hızlı şekilde mayo ve bikini izlerinden kurtulmasına yardımcı olur. Bronzluk ve güneşten yanma çizgilerinin gitmesi için en etkili olan bir yöntem olarak karşınıza çıkar.

2.   Peeling İşlemi

bikini izi

Kişilerin cildini keselemesi bu tarz izlerden ya da istenmeyen görüntülerde uzaklaşmanın bir diğer anlamlı yollarındandır. Bronzlaşmış olan cilt ne kadar keselenirse o kadar çabuk ve hızlı şekilde aydınlanır. Mayo izine yapılması gerekenler içerisinde en iyi şekilde kullanılması mümkün olan keseleme yöntemidir.

E vitaminli olan bir peeling seçilmesi halinde de sürecin hızlanması son derece etkili olur. Bu sayede kişilerin izlerden kurtulması ve bunların son bulması da hızlı şekilde pratik olarak çözümlenebilir.

3.   Limon ve Bal Karışımı

Limon Bal Karışımı

Limon suyunun asidik olan etkisi ile balın nemlendirici özelliği birleştiği zaman kişilerin bikini ve de mayo izlerinin gitmesi mümkün olur. Limon suyu ve balın birleştirilmesi halinde cilt bölgesine sürülmekte olan karışımlar 20 dakika bekletilerek durulanması ile sonuca ulaşılır. Bikini izinin geçmesi için püf noktalar içerisinde limon ve bal karışımının da kullanılması yer alır.

 

Benzer Yazılar

Kusursuz Balkabağı Cilt Bakımı Tarifleri

Cilt Bakımı 40 dakika önce

Doğal ve etkili bir cilt bakımı için balkabağının mucizevi faydalarından yararlanın. Balkabağı maskesi, peeling ve tonik tarifleri ile cildinizi şımartın!

Thermoflex Krem: Cilt Bakımında Etkili Sonuçlar

Cilt Bakımı 22 saat önce

Thermoflex Krem cilt bakımında etkili sonuçlar sunan bir üründür. Bu yazıda Thermoflex Krem nedir, nasıl kullanılır, içeriği, faydaları, kullanıcı yorumları, satın alma bilgileri ve sık sorulan sorular hakkında bilgi bulabilirsiniz. Ayrıca, Thermoflex Krem’in alternatifleri hakkında da bilgilendiriyoruz.

Cildinizi Yenileyen Arnica Krem Nasıl Kullanılır?

Cilt Bakımı 22 saat önce

Arnica krem nedir, cildinize faydaları nelerdir, nasıl kullanılır, günlük kullanım önerileri ve dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgi edinin. Cilt bakım rutininize eklemek için ipuçları!

0 Yorum

Yorum Yaz

Arama
Rastgele

Web sitemiz, gezinme deneyiminizi ve ilgili bilgileri sağlamak için çerezleri kullanır. Web sitemizi kullanmaya devam etmeden önce, şunları kabul etmiş olursunuz. Sitemizde yayınlamam bütün yazılar bilgilendirme amacı ile yayınlanmaktadır. Kesinlikle Doktorunuza Danışmadan Hiç bir şey yapmayın.