Bob Kesim Saç Modelleri

Kısa saç stilleri arasında olukça popüler bir tarz haline gelen Bob kesim saç modelleri kadınların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Birbirinden farklı stillerde oluşturduğunuz bob kesim modeller ile hem günlük hem de özel gün kombinleri oluşturabilirsiniz. Günümüzde adından söz ettiren ünlülerden ilham alınarak tasarlanmış bob saç kesim modelleri sayesinde siz de hayal ettiğiniz şıklığı kısa sürede elde edebilirsiniz. 2020 yılından itibaren ünlü dünyasının birçok ismi bu saç stili ile ikon haline geliyor. Siz de gerek günlük gerekse özel davet kombinlerinizde bob kesimden yana olabilir, saçlarınıza farklı bir stil kazandırabilirsiniz. İşte uygulayabileceğiniz birbirinden zevkli tasarımlara sahip bob saç kesim modelleri şöyle açıklanıyor. Bob Kesim Saç Modeli Nedir? Saç kesim modelleri arasında yer alan bob kesim, kişinin çene hizasından ense bölümüne kadar ufak bir bombe yapılarak elde ediliyor. Dünya çapında çok sayıda ünlünün favori seçimi arasında yer alan bob saç kesimi günümüzde hala sevilerek tercih edilmeye başlanıyor. Farklı yüz tiplerine uyum sağlayan […]

Bob Kesim Saç Modelleri

Kısa saç stilleri arasında olukça popüler bir tarz haline gelen Bob kesim saç modelleri kadınların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Birbirinden farklı stillerde oluşturduğunuz bob kesim modeller ile hem günlük hem de özel gün kombinleri oluşturabilirsiniz.

Günümüzde adından söz ettiren ünlülerden ilham alınarak tasarlanmış bob saç kesim modelleri sayesinde siz de hayal ettiğiniz şıklığı kısa sürede elde edebilirsiniz. 2020 yılından itibaren ünlü dünyasının birçok ismi bu saç stili ile ikon haline geliyor. Siz de gerek günlük gerekse özel davet kombinlerinizde bob kesimden yana olabilir, saçlarınıza farklı bir stil kazandırabilirsiniz. İşte uygulayabileceğiniz birbirinden zevkli tasarımlara sahip bob saç kesim modelleri şöyle açıklanıyor.

Bob Kesim Saç Modeli Nedir?

Bob Kesim Saç Modeli Nedir

Bob Kesim Saç Modeli Nedir

Saç kesim modelleri arasında yer alan bob kesim, kişinin çene hizasından ense bölümüne kadar ufak bir bombe yapılarak elde ediliyor. Dünya çapında çok sayıda ünlünün favori seçimi arasında yer alan bob saç kesimi günümüzde hala sevilerek tercih edilmeye başlanıyor.

Farklı yüz tiplerine uyum sağlayan bob saç kesim modelleri hacimli ve modern bir görünümden yana olanların favori seçimleri arasında yer alıyor. Klasik, orta boy, asimetrik ve dalgalı bob kesim saç modelleri yüz tipi fark etmeksizin deneyebileceğiniz kesim modelleri şöyle sıralanıyor.

Klasik Bob Kesim Modelleri

Klasik Bob Kesim Modelleri

Klasik Bob Kesim Modelleri

Son yılların ikon saç stilleri arasına girmeyi başaran kısa bob saç modelleri bugüne kadar dünya müzik dünyasında ikon haline gelen çeşitli isimlerin uyguladığı saç stilleri olarak karşınıza çıkıyor. Saçları daha parlak, sağlıklı ve hacimli gösteren bob kesim modelleri klasik stili ile ayrıcalık kazanıyor.

İnce saç teli olanlar için daha gür bir görünüm kazandıran klasik bob kesim saç modeli ense bölümünden katlı olarak çene hizasına doğru iniyor. Önden arkaya doğru gittikçe kısalan ve katlı kesimi sayesinde saçları daha hacimli gösteren klasik bob kesimi uzun ve üçgen yüz tipi olanlar için en doğru tercih olarak öne çıkıyor.

Orta Boy Bob Kesim Modelleri

Orta Boy Bob Kesim Modelleri

Orta Boy Bob Kesim Modelleri

Günümüzde en sık tercih edilen orta boy bob saç kesimi oldukça modern bir görünüm kazandırıyor. Kadınların favori seçimleri arasında yer alan orta boy bob kesim modelleri özellikle spor bir görünümden yana olanlar için doğru seçenek olarak öne çıkıyor.

Her yüz tipi ile uyum gösteren orta boy bob saç kesim modeli katlı ve dalgalı bir model olduğu için özgür bir stilin en başarı tamamlayıcısı oluyor. Üstelik bu modelleri perçem ile kullanarak daha zengin bir görünüm elde edebilirsiniz.

Asimetrik Bob Kesim Modelleri

Asimetrik Bob Kesim Modelleri

Asimetrik Bob Kesim Modelleri

İki tarafın eşit olmadan bir tarafın daha kısa kesildiği asimetrik bob saç kesim modeli tüm yüz tipleri ile uyum sağlamayı başarıyor. Omuz hizasında uygulanan bu kesim, saçlarını ense bölümüne kadar kestirmek istemeyen kadınlar için doğru bir alternatif oluyor. Bakımı oldukça kolay olan ve omuz hizasında kesilen asimetrik kısa bob saç kesimi kimlere yakışır?

Asimetrik bob saç kesimi, yuvarlak yüzlü kişiler için ense ve çene hizasında uygulanıyor. Fakat omuz hizasından ense bölümüne doğru kısalan ve bir tarafın daha uzun olduğu bu kesim modeli uzun ve sivri yüz tipi olanlar için doğru bir seçenek oluşturuyor. Siz de modern, katmanlı ve popüler bir görünüm elde etmek istiyorsanız asimetrik bob kesiminden yana olabilir, farklı bir saç stili elde edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Saç Kıran Tedavisi: Etkili Çözümler ve İpuçları

Saç Bakımı 4 gün önce

Saç kıran nedir, belirtileri nelerdir ve en etkili tedavi yöntemleri nelerdir? Dermatolog önerileri ve ilaç tedavisi hakkında bilgi alın.

Ev Yapımı Saç Protein Maskesi Tarifleri

Saç Bakımı 4 gün önce

Protein maskeleri, saçları besler ve güçlendirir. Evde kolayca hazırlayabileceğiniz saç protein maskesi tarifleri ve uygulama önerileri. Saçlarınızı güçlendirmek için ev yapımı protein maskeleri avantajları.

Doğal Saç Yağlarıyla Evde Saç Bakımının Püf Noktaları

Saç Bakımı 4 gün önce

Evde saç bakımı, doğal saç yağlarıyla yapılabilir. Bu yağların faydaları, nasıl kullanılacakları ve saç derisine etkileri hakkında bilgi edinin. Saçlarınıza en iyi gelecek yağı seçin ve evinizde saç bakımı yapmanın keyfini \xe7ıkarın.

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele

Web sitemiz, gezinme deneyiminizi ve ilgili bilgileri sağlamak için çerezleri kullanır. Web sitemizi kullanmaya devam etmeden önce, şunları kabul etmiş olursunuz. Sitemizde yayınlamam bütün yazılar bilgilendirme amacı ile yayınlanmaktadır. Kesinlikle Doktorunuza Danışmadan Hiç bir şey yapmayın.