Ameliyatsız Yüz Güzelliği: Göz Altı Işık Dolgusu ve Etnik Burun Estetiği

Ameliyatsız Yüz Güzelliği İlerleyen yaşa rağmen cildin daha kusursuz görünmesini sağlayacak küçük dokunuşlar bıçak altına yatmaya gerek kalmadan uzman doktorlar tarafından farklı tekniklerle sağlanabiliyor. Sabahları ilk uyanmayla daha çok ortaya çıkan göz altındaki büyük koyu renkli halkalar birkaç adımda ortadan kalkıyor. Yüz bölgesinin en çok dikkat çeken kısımları göz çevresi ve Burun estetik müdahale ile kusursuz hale getirilebiliyor. Yüzde uygulanacak özel dolgu malzemeleri bıçak altına yatmadan hızlı güzelleşebilmeyi sağlıyor. Gözaltı için uygulanan ışık dolgusu hassas olan bu bölgeyi küçük dokunuşlarla canlandırmayı sağlıyor. Göz altındaki morluklar, gözaltı torbaları ve göz altı çukurlukları özel dolgu takviyesi ile düzeltilebiliyor. Gözaltı Işık Dolgusu Fiyat Listesi Gözaltı ışık dolgusu uygulaması yapılırken kullanılan ilacın içerisinde amino asit, hyaluronik asit ve anti age maddeleri bulunuyor. Bu sayede bölgesel morarma ya da şişlik oluşumu önleniyor. Göz altı bölgesinde kısa sürede kusursuz bir görüntü elde etmek isteyenler gözaltı ışık dolgusu fiyat 2024 sorusunu merak edenler için net bir fiyat […]

Ameliyatsız Yüz Güzelliği: Göz Altı Işık Dolgusu ve Etnik Burun Estetiği

Ameliyatsız Yüz Güzelliği İlerleyen yaşa rağmen cildin daha kusursuz görünmesini sağlayacak küçük dokunuşlar bıçak altına yatmaya gerek kalmadan uzman doktorlar tarafından farklı tekniklerle sağlanabiliyor. Sabahları ilk uyanmayla daha çok ortaya çıkan göz altındaki büyük koyu renkli halkalar birkaç adımda ortadan kalkıyor.

Yüz bölgesinin en çok dikkat çeken kısımları göz çevresi ve Burun estetik müdahale ile kusursuz hale getirilebiliyor. Yüzde uygulanacak özel dolgu malzemeleri bıçak altına yatmadan hızlı güzelleşebilmeyi sağlıyor. Gözaltı için uygulanan ışık dolgusu hassas olan bu bölgeyi küçük dokunuşlarla canlandırmayı sağlıyor. Göz altındaki morluklar, gözaltı torbaları ve göz altı çukurlukları özel dolgu takviyesi ile düzeltilebiliyor.

Gözaltı Işık Dolgusu Fiyat Listesi

Gözalti işik Dolgusu

Gözaltı ışık dolgusu uygulaması yapılırken kullanılan ilacın içerisinde amino asit, hyaluronik asit ve anti age maddeleri bulunuyor. Bu sayede bölgesel morarma ya da şişlik oluşumu önleniyor. Göz altı bölgesinde kısa sürede kusursuz bir görüntü elde etmek isteyenler gözaltı ışık dolgusu fiyat 2024 sorusunu merak edenler için net bir fiyat verebilmek mümkün değildir. Ancak piyasaya göre ortalama fiyatların 2.500 TL’den başladığı söylenebilir.

Işık dolgusu fiyat bilgisi uzman doktorun uyguladığı tarife, hastanenin durumu,  bulunduğu konuma göre değişkenlik gösterebiliyor. Estetik tedavilerde net bir rakam söyleyebilmek mümkün olmamakla beraber seans sayısı, yapılacak olan işlem ve uzman doktorun deneyimi burada öne çıkıyor.

Etnik Burun Estetiği Nedir?

Yüz güzelliğinde kusursuzluğu öne çıkaran bir başka estetik türü burun estetiğidir. Günümüzde oldukça popüler hale gelen klasik burun estetiklerinden farklı olarak daha çok etnik bir kökene sahip hissi uyandıran etnik burun cerrahisi talep edilebiliyor.

Tek tip burun estetiği görüntüsünden sıkılanlar için isteğe göre burnun şekillendirilmesi etnik kökene göre yapılabiliyor. Burada önemli olan hastanın doğru teknik ve becerilerle tedavi altına alınabilmesidir.

Etnik Burun Türleri

Etnik burun cerrahisi tıpta etnik rinoplasti adıyla bilinir. Özellikle beyaz ırktan olmayan kişilerin daha doğal bir estetik görüntü alabilmeleri için sağlanan bu teknik farklı türlere ayrılıyor. Her türlü etnik kökene uygulanabilen etnik burun cerrahisi Asya, Afro Amerikan ve Latino İspanik gibi farklı isimlerle adlandırılıyor.

 

Kırışıklıklara Elveda! Alın ve Yüz Dolgusu Tedavisi

Kozmetik dermatolojinin en hassas güzellik uygulaması yüz dolgusu ilerleyen yaşa rağmen genç bir görüntü isteyenler için talep edilebiliyor. Yüz hattına estetik ve kırışıklıktan uzak etki sunan yüz dolgusu tedavisi görüntüde istenmeyen sarkmaları da ortadan kaldırmayı sağlıyor. Vücudun sahip olduğu doğal hacim ve dolgunluğu yerine getirmeyi sağlayan yüz dolgusu tedavisi işlemleri kalıcı sonuçlar sağlamasa da daha genç ve kusursuz bir görüntü oluşturmada kullanılıyor.

Yüz Dolgusu Nedir? Yüz Dolgusu Fiyat Bilgisi

Yüz Dolgusu

Uygulama yapılacak alanda doktorun seans sayısı ve uzmanlığına göre değişen yüz dolgusu fiyat bilgisi uygulamayı yapacak doktorla iletişime geçilerek öğrenilebilir. Uygulama yapılacak alana yönelik kullanılan bir tüp dolgu 1,2 mm boyutundadır. Piyasadaki ortalama fiyatlar değişkenlik göstermekle beraber 3.000 TL’den başlar.

Bir tüp yüz dolgusu içerisinde vücudun gerginleşmesini sağlayan hyaluronik asit, yağ grefti, polimer kalsiyum, hidroksiapatit sığır kolejini ve kalıcı yumuşak dolgu maddesi bulunur. Yüz bölgesindeki kırışıklık, ince çizgiler ve yara izlerini ortadan kaldırarak yüzeyde kusursuz bir görüntü oluşturabilmeyi sağlar.

Alın Dolgusu Nedir, Nasıl Uygulanır?

Alin Dolgusu

Yüz bölgesinde en çok dikkat çeken kısım alın bölgesi bıçak altına yatmadan pratik dolgu tedavileri ile yaşlılık belirtisini ortadan kaldırabilir. Klasik dolgu uygulamaları arasında yer alan alın dolgusu zaman içinde yüz bölgesinde oluşan hacim kaybını tedavi edebilmeyi sağlar. Bölgesel yara izi tedavisinde de kullanılabilen alın dolgusu derin kırışıklık ya da ince çizginin yok edilmesini sağlar. Alın dolgusu ne kadar sürer? merak edenler için ortalama 40 dakikalık bir işlem olduğu söylenebilir. Dolgu maddesi olarak hiyoruronik asit bölgeye enjekte edilir. En az 6 ay en fazla 12 ay etkili şekilde kullanılabilir.

 

Genital Estetik Tedavisi: Labioplasti Nedir? Kimlere, Nasıl Uygulanır?

Halk arasında sıklıkla kullanılan genital estetik uygulamaları arasında yer alan labioplasti operasyonu tıbbi olarak estetik kaygıları ortadan kaldırmayı sağlayan pratik bir uygulamadır. Vajinanın iç ve dış dudak bölgesinde oluşabilen estetik kusurun ortadan kaldırılmasını sağlayan bu operasyon yaştan kaynaklı bozuklukları ortadan kaldırmayı sağlar.

Genetik olarak veya yaştan kaynaklı aşırı büyüme ya da sarkma durumunda uygulanan labioplasti tedavisi his kaybı yaşandığı durumlarda azalan cinsel doyumu tedavi edebilmek için de kullanılır. Bu konuda uzman doktorlar tarafından hijyenik koşullarda uygulanan lokal anestezi ile başlayan muayene sonrası 45 dakika içerisinde istenen sonuca ulaşılır.

Labioplasti Kimlere Uygulanabilir?

18 yaşını doldurmuş işlevsel ya da psikolojik açıdan sorun yaşayan herkese rahatlıkla uygulanabilir.

Labioplasti iç dudakta meydana gelen deformasyon, asimetrik bozukluk gibi kötü görüntüden kurtulabilmeyi sağlar. Hedefe yönelik uygulanan ameliyat sonrası ilişki sırasında oluşan ağrı hissi ortadan kalkar estetik olarak daha kusursuz bir görüntü oluşur kıyafet giymede dahi sorun yaşayanların tüm şikayetleri ortadan kalkarken kaybedilen özgüven yeniden kazanılır.

Labioplasti Yaptıranlar Ne Söylüyor?

Labioplasti hem psikolojik hem de fizyolojik olarak daha iyi hissedebilmeyi sağlayar. Bu estetik operasyon konusunda bazı endişeler bulunabiliyor. Labioplasti yaptıranlar bu konuda ne düşünüyor? Labioplasti ameliyatı doğum öncesi ya da doğum sonrası rahatlıkla yaptırılabiliyor.

İşlem uygulandıktan sonra herhangi bir dikiş izi oluşmuyor. Bölgedeki fazla doku alındığı için yeniden sarkma oluşma ihtimali bulunmuyor.

Labioplasti Tedavi Süresi! Operasyon Sonrası Yan Etkileri

Lokal anestezi yöntemiyle uygulanan bu estetik operasyonunda iyileşme süresi 6 haftayı buluyor. Bu süreçte işlem yapıldıktan sonra bölgesel olarak görülen şişlik zamanla iniyor. Dar kıyafet veya mayo giyememekten şikayetçi olanlar hızlı ve acısız olarak uygulanan bu yöntemden memnuniyetini dile getiriyor.

Uzman doktorların uyguladığı tedavi yöntemi dokunun hassasiyetini göz önünde bulundurarak tüm riskleri minimize ediyor. Çok nadir olarak görülse de labioplasti operasyonu sonrası oluşabilecek yan etkileri arasında şunlar yer alıyor: Uzayan dönem ödem oluşumu, apse oluşumu, asimetrik bozukluk, his değişimi sayılabilir.

 

Morpheus 8 Altın İğne Radyo Frekans Uygulaması

Morpheus 8 altın iğne radyo frekans uygulaması ilerleyen yaş ile birlikte ortaya çıkan ciltte sarkma belirtisini ortadan kaldırmayı sağlayan estetik operasyondur. Cildin sıkılaşması ve gençleşmesi için kullanılan Morpheus 8 yöntemi ince iğnelerle bölge uygulanan klasik bir estetik tedavi şeklidir.

Radyo frekans enerjisi kullanılarak cilt üzerindeki sarkmalar ortadan kaldırılır ve kırışıklıklar düzeltilir. Cildin kaybettiği kolajen dengesi yerine getirilir. Cilt tonu esas rengine kavuşur. Deri üzerindeki sarkma düzeltildiği anda cildin daha gergin hale gelmesi mümkündür.

Morpheus 8 Fiyat Bilgisi

Uzman dermatologlar tarafından hastanelerde uygulanan Morpheus 8 fiyat bilgisi alabilmek için kullanılacak seans aralığı bilinmelidir. Ortalama 3 seansta tamamlanabilen uygulamanın fiyat aralığı uzman doktorun tecrübesine, hastanenin bulunduğu konuma ve yapılan uygulama maddesine göre değişmekle beraber ortalama olarak her seans 5.000 TL’den başlar.

Morpheus 8 Kimlere Uygulanır?

Morpheus 8 uygulaması her cilt tipine rahatlıkla aşılanabilir. Kırışıklık, sarkma ya da yara izi gibi sorunların ortadan kalkmasını sağlar. Cilt dokusunu onararak ince çizgi ve kırışıklıkların giderilmesi akne izlerini yok edilmesi mümkündür. Daha çok kırklı yaşlardan sonra talep edilen bu uygulama hassas cilt problemi olanlar için oluşan tüm endişeleri ortadan kaldırır. Morpheus 8 uygulaması vücutta en yaygın olarak yüz, boyun, el üstü, dekolte ve genel olarak selülit oluşumunun bulunduğu karın, kol ve bacak bölgelerine uygulanabilir.

Morpheus 8 Tedavisi Nasıl Uygulanır? Tedavi Süresi.

Morpheus 8 uygulaması nasıl yapılır? Hasta öncelikle ön muayeneden geçirilir. Uygulama öncesi antiseptik solüsyonlar ile bölge temizlenir ve lokal anestezi uygulanır. İşlem sırasında hastanın ağrı ve acı hissetmesinin önüne geçebilmek için uygulanan anestezi sonrası mikro iğnelerle işleme başlanır. Açılan mikro kanallar cildin altına radyofrekans enerjisi gönderebilmeyi sağlar. Ortalama 35 dakika içerisinde konfordan ödün vermeden tamamlanan işlem sonrası cilt yüzeyinde belirgin ödem ve hafif kızarıklık fark edilebilir. Birkaç saat içerisinde bu kızarıklık ve ödem oluşumu kendiliğinden yok olur.

Benzer Yazılar

Kusursuz Balkabağı Cilt Bakımı Tarifleri

Cilt Bakımı 2 saat önce

Doğal ve etkili bir cilt bakımı için balkabağının mucizevi faydalarından yararlanın. Balkabağı maskesi, peeling ve tonik tarifleri ile cildinizi şımartın!

Thermoflex Krem: Cilt Bakımında Etkili Sonuçlar

Cilt Bakımı 23 saat önce

Thermoflex Krem cilt bakımında etkili sonuçlar sunan bir üründür. Bu yazıda Thermoflex Krem nedir, nasıl kullanılır, içeriği, faydaları, kullanıcı yorumları, satın alma bilgileri ve sık sorulan sorular hakkında bilgi bulabilirsiniz. Ayrıca, Thermoflex Krem’in alternatifleri hakkında da bilgilendiriyoruz.

Cildinizi Yenileyen Arnica Krem Nasıl Kullanılır?

Cilt Bakımı 23 saat önce

Arnica krem nedir, cildinize faydaları nelerdir, nasıl kullanılır, günlük kullanım önerileri ve dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgi edinin. Cilt bakım rutininize eklemek için ipuçları!

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele

Web sitemiz, gezinme deneyiminizi ve ilgili bilgileri sağlamak için çerezleri kullanır. Web sitemizi kullanmaya devam etmeden önce, şunları kabul etmiş olursunuz. Sitemizde yayınlamam bütün yazılar bilgilendirme amacı ile yayınlanmaktadır. Kesinlikle Doktorunuza Danışmadan Hiç bir şey yapmayın.